Каталог товарів

ua
Товарів: Сума:
0 шт 0 грн
Кошик порожній Виберіть товари

Гаряча лінія з питань наявності

+38(093)170-12-26

Курс:

39.2 грн

Товарів на сторінці
Сортування:
Показ:

Клавіатури

Якісні клавіатури для телефонів

Кнопкові апарати користуються популярністю і сьогодні. Багато користувачів не бажають вчитися працювати з сенсорами, а підтримують у хорошому стані кохану Нокіа або Samsung, які давно відходили розрахунковий термін експлуатації та продовжують справно функціонувати. Але клавіатури для мобільних телефонів поступово стають непридатними.

Найчастішими причинами заміни клавіатур телефонів є:

  • затерті літери та цифри;
  • залипання клавіш;
  • необхідність зміни кольору клавіатури при зміні корпусу.

Якщо клавіатура телефону втрачає колишній вигляд або кнопки западають, використання апарата стає зовсім неприємним. Так навіщо терпіти подібне, якщо можна купити клавіатуру для телефону та замінити її у будь-якій майстерні чи самостійно?! FixUp зібрав найширшу лінійку клавіатур та маніпуляторів в Україні. Вам залишається лише вибрати модель пристрою та зробити замовлення.

Телефонні клавіатури для майстерень

Ми продаємо лише якісні деталі, характеристики яких перевіряємо особисто. Про моменти браку чи недотримання розмірів можна не переживати – всі партії перевірені.

Якщо потрібно купити клавіатуру для телефону в кількості для потреб ремонтної майстерні, зв'яжіться з нашим менеджером. Він надасть оптовий прайс-лист і роз'яснить усі нюанси.

Не вдалось знайти потрібну клавіатуру до телефону? Рекомендуємо заглянути в розділ "Корпуси". Є ймовірність, що клавіатури продаються тільки разом з корпусом.