Каталог товарів

ua
Товарів: Сума:
0 шт 0 грн
Кошик порожній Виберіть товари

Гаряча лінія з питань наявності

+38(093)170-12-26

Курс:

39.2 грн

Товарів на сторінці
Сортування:
Показ:

Обладнання для ремонту

Обладнання та інструменти для ремонтної майстерні

Якість ремонту, його швидкість та надійність прямо залежить від технічної частини. Хороше обладнання для ремонту телефонів стільникових та смартфонів у рази полегшує працю майстра, розширює можливості майстерні, говорить про клас підприємства.

Багато інструментів для ремонту мобільних телефонів не можна замінити дешевими аналогами з наборів, Медтехніки та радіоринку, тому в каталозі FixUp ми зібрали все, що може знадобитися як у маленькій майстерні, так і серйозному сервісному центрі.

  • Викрутки під будь-які шліци, включаючи пенталобні (необхідні інструменти для ремонту iPhone).
  • Лопатки, скальпелі, присоски, пінцети, кусачки, медіатори, пензлики: універсальні та під модель.
  • Важливе обладнання для ремонту смартфонів: паяльні станції, сепаратори, монтажні мікроскопи, лабораторні блоки живлення, тестери.
  • Приладдя та розхідники до них: паяльний дріт, кульки для перекатки BGA, трафарети, жала різної конфігурації, тримачі модулів, струни для порізки, форми, плівки, клеї, герметики, спреї та багато іншого.

Щоб Ви могли оцінити річ перед покупкою, інструменти для ремонту iPhone та інших пристроїв представлені в каталозі з фото. FixUp – це найкращий в Україні асортимент спеціалізованих пристроїв. Устаткування для ремонту телефонів стільникових перевіряється фахівцями компанії щодо придатності та зручності використання. Брак і неспроможні зразки відсіваються одразу.

Перш ніж купити обладнання для ремонту смартфонів у нас, порівняйте ціну на нього з іншими магазинами. Впевнені, що Ви звернетеся саме до FixUp та отримаєте спеціальні умови для майстерень.