Каталог товарів

ua
Товарів: Сума:
0 шт 0 грн
Кошик порожній Виберіть товари

Гаряча лінія

+38(093)170-12-26

Курс:

41.4 грн

Товарів на сторінці
Сортування:
Показ:

Акумулятори для телефонів

Акумулятори для телефонів: вибір та покупка

Акумулятор для телефону

 

На даний момент найбільшого поширення набули акумулятори двох типів:

 

  • літій-іонні (Li-ion);
  • літій-полімерні (Li-Pol).

 

Зазвичай у рядового користувача немає можливості вибрати певний тип акумулятора - для кожної моделі телефону батарея виробляється тільки за якоюсь однією технологією і має унікальні габарити і роз'єм підключення. Вам залишається лише знайти необхідну заміну по маркуванню, вказаному на вашому оригінальному акумуляторі.

 

Магазин FixUp пропонує АКБ для телефону від перевірених виробників за найкращими цінами в Україні. Вибрати дуже просто, адже кожна батарейка для телефону розрахована на свою модель максимум для використання в лінійці з 3-5 апаратів. Скористайтеся пошуковим рядком на сайті або за допомогою сортування вкажіть:

 

  • виробника;
  • модель.

 

відразу отримаєте результат! І нехай вас не бентежить той факт, що батарей у каталозі може виявитися більшим за одну - швидше за все це аналоги від різних виробників. Пам'ятайте головне: маркування батареї має відповідати тій, яка нанесена на ваш оригінальний акумулятор.

 

Покупка якісної акумуляторної батареї

 

Можна не перейматися якістю. Будь-яка батарея для мобільного телефону з каталогу FixUp перевірена професійними ремонтниками нашої майстерні. Акумулятори, що не відповідають заявленим характеристикам, просто не потрапляють до асортименту. Тепер Ви знаєте, де купити АКБ для телефону в Україні, щоб не отримати контрафакту!

 

Ціна залишається приємною завдяки оптовій спрямованості магазину. Крім того, представники сервісних центрів одержують товар на спеціальних умовах.

Зверніться до співробітника FixUp, щоб дізнатися подробиці та купити акумулятор для смартфона або звичайного телефону в будь-якій кількості.

 

Прості правила продовження життя акумулятора

 

  1. Зберігайте телефон та батарею від впливу високих та низьких температур. Не залишайте свій смартфон на сонці та не носіть його у зовнішніх кишенях одягу або сумці у морози.
  2. Для заряджання використовуйте кабель та зарядний пристрій, призначений для вашої моделі телефону, сучасні акумулятори чутливі навіть до незначного підвищення струму зарядки.
  3. Зберігайте акумулятор від падіння та інших ударів. Механічні пошкодження можуть спричинити здуття батареї або навіть спалах. Якщо Ви помітили, що батарея почала здуватися, то рекомендуємо купити новий акумулятор і замінити його якнайшвидше. Подальша експлуатація акумулятора, що здувся, загрожує пошкодженням нутрощів смартфона. Відомі випадки, коли АКБ роздувалась до такої міри, що створюваним тиском ушкоджувалася кришка телефону і навіть дисплей.