Каталог товарів

ua
Товарів: Сума:
0 шт 0 грн
Кошик порожній Виберіть товари

Гаряча лінія

+38(093)170-12-26

Курс:

40.2 грн

Товарів на сторінці
Сортування:
Показ:

Антенні блоки

Антенні модулі/блоки для телефонів

Антенний блок – найважливіша частина ланцюга зв'язку на мобільному пристрої. Від його стану залежить якість прийому та передачі сигналу під час дзвінка та розмови. Коли антенний модуль несправний, пристрій починає втрачати мережу, перестає правильно виконувати свою головну функцію.

Поломка виникає внаслідок ударів, потрапляння вологи: деталь тріскається, контакти окислюються, елементи перегорають. Щоб виправити ситуацію, потрібно купити антенний блок для мобільного телефону та замінити його у сервісному центрі.

Це недорога запчастина, але її важливість важко недооцінити. Залежно від індивідуальних особливостей моделі, вона може поставлятися в зборі з динаміками, мікрофоном. Якісний антенний блок виготовлений із міцного пластику з дотриманням заводської технології та розмірів. Установка подібної деталі гарантує тривалу експлуатацію, а купити антенний модуль завжди можна у FixUp.

Вибирайте виробника, модель апарата та замовляйте комплектуючі в будь-яких кількостях. Новий блок антени для мобільного телефону зробить використання апарату комфортним знову.