Каталог товарів

ua
Товарів: Сума:
0 шт 0 грн
Кошик порожній Виберіть товари

Гаряча лінія

+38(093)170-12-26

Курс:

40.2 грн

Товарів на сторінці
Сортування:
Показ:

Тримачі SIM карток

Надійний конектор сім-карти у FixUp

 

Коли телефон перестає приймати сімку – це подвійна неприємність, адже апарат не виконує свого призначення, хоча вмикається та показує меню. Причин зазначеної поведінки пристрою буває безліч: процесор, мікросхема модуля зв'язку, доріжка, що вигоріла, дроселі, пошкоджений тримач для сім-карт. Найчастіше справа саме в останній деталі, а поломка відбувається з вини користувача.

Буде, що слот sim-карток банально відламують від контактів плати або шлейфу під час встановлення або вилучення картки. Але це лише півбіди. А ось карти, зменшені до "мікро" або "нано", і вставлені в утримувач SIM-карт стандартного розміру - справжня проблема. Найчастіше спроба витягти сімку, що «впала» в надра роз'єму, закінчується плачевно. Її намагаються підчепити гострим предметом і витягнути силою. Як результат – карта в руках, а конектор сім-карти поламаний, адже його контакти загнуті чи зламані.  

На щастя, в більшості випадків, ціна власника для сім-карти (якщо він не напаяний на шлейф) невелика. Будь-яка велика майстерня в Україні намагається тримати про запас конектори для популярних моделей. Пропонуємо Вам також купити слот для сім-карти одразу для декількох видів апаратів. Ви не просто заощадите на доставці, а отримаєте спеціальні умови.
Ціна на рознімання сім-карт для постійних покупців приваблива. Поспішайте запитати у менеджера прайс та зробити замовлення.