Каталог товарів

ua
Товарів: Сума:
0 шт 0 грн
Кошик порожній Виберіть товари

Гаряча лінія

+38 (050) 450-45-52

Курс:

42.2 грн

Товарів на сторінці
Сортування:
Показ:

Динаміки для телефонів

Динаміки до мобільних телефонів

Телефон перестав видавати звуки, під час дзвінка чи розмови чути лише скрегіт чи дуже тихий голос співрозмовника? Настав час замінити динаміки для телефону! Вони виходять з ладу через попадання вологи, бруду, замикань або просто відпрацьовують ресурс, як будь-який інший електронний компонент. На щастя, динаміки Nokia та інших популярних брендів не дуже дорогі, якщо поставляються окремо від інших елементів.

Якісний ремонт забезпечить професійна майстерня, яка просто зобов'язана зберігати в запасі динаміки для мобільних телефонів різних моделей. Якщо Ви представляєте одну з них, ласкаво просимо до каталогу FixUp! Ми здатні повністю покрити потреби СЦ у бузерах та спікерах для всіх поширених апаратів.

Будь-який динамік для Samsung, НТС, іншого вендора, фото якого Ви бачите на сторінках сайту, також використовується нашими постійними клієнтами – сервісними центрами. На полиці не потрапляє товар із характеристиками гіршими, ніж у оригіналу.

У FixUp не вийде купити динаміки для телефону, виготовлені у найкращих китайських традиціях. Звук та термін служби деталей такий самий, як у встановлених на заводі. Традиційно низька ціна дозволить Вам відразу взяти кілька десятків динаміків для різних моделей про запас. Вибирайте та замовляйте.