Каталог товарів

ua
Товарів: Сума:
0 шт 0 грн
Кошик порожній Виберіть товари

Гаряча лінія

+38 (050) 450-45-52

Курс:

42.2 грн

Товарів на сторінці
Сортування:
Показ:

Дисплеї для телефонів

Екрани та дисплейні модулі в магазині FixUp

Розбита матриця в телефоні – це завжди неприємно, особливо якщо LCD склеєний із сенсором по всій площі прилягання у форматі модуля. Багато сучасних екранів для телефонів виробляються саме за такою технологією для забезпечення герметичності та меншої товщини. За такі переваги доводиться платити меншою придатністю до ремонту - дисплейний модуль важко розділити без пошкоджень. У такому разі є лише одне вирішення проблеми: замовити дисплей на телефон та замінити його у найближчій кваліфікованій майстерні.

Причини поломки екрана телефону

Часто екран мобільного телефону змінюють через механічне пошкодження. Якщо від подряпин на екрані гарантовано захищає плівка або захисне скло, то від падінь, ударів та стискання убезпечити дисплей смартфона складніше. Звичайно, якщо на розбитому екрані продовжує функціонувати сенсор і із зображенням все гаразд, то ним ще можна скористатися якийсь час, але робити це довго не рекомендується. При експлуатації на екран постійно потрапляє пил, жир з пальців, волога – все це може проникати через тріщини та призвести до серйозніших поломок.

Найпоширенішими причинами заміни дисплея телефону є:

  • екран потріскався після падіння або удару;
  • при спробі ввімкнути смартфон дисплей не спалахує, хоча звук увімкнення присутній;
  • під склом видно конденсат від вологи, що потрапила всередину;
  • зображення на екрані має дефекти (засвіти, смуги, розлучення);
  • розшарування тачскрину та дисплея (зустрічається в дисплейних модулях, де ці дві деталі склеєні по всій площі);

Щоправда, підтримується міф про те, що в Україні неможливо купити екран для належної якості телефону. Він породжений лише бажанням покупців заощадити та незнанням специфіки товару з боку багатьох постачальників. Щоб вибрати найкраще та купити дисплей на телефон, який не відрізнятиметься за заявленими характеристиками та терміном служби від «рідного», продавець повинен, як мінімум, порівняти кілька пропозицій та вибрати оптимальну, послідовно встановивши запчастини різних виробників на один апарат.

За такою системою працює FixUp. Приймаючи рішення купити дисплей для мобільного телефону у нас, Ви купуєте деталь, що пройшла перевірку відділу технічного контролю FixUp. Ми проводимо ретельну селекційну роботу та намагаємося купити дисплейний модуль або екран лише оптимальної заводської якості

Купити дисплейний модуль у магазині Fixup вкрай просто, для цього достатньо натиснути кнопку «Купити» та оформити замовлення відповідним чином, ввівши контактні дані та вказавши спосіб доставки. Ви отримаєте свій дисплей через 1-4 дні, залежно від віддаленості та обраної служби доставки.

Ціна ж завжди радує. А якщо Ви - представник сервісного центру, купити екран на телефон вийде ще дешевше! Дізнайтеся подробиці у менеджера.