Каталог товарів

ua
Товарів: Сума:
0 шт 0 грн
Кошик порожній Виберіть товари

Гаряча лінія

+38 (050) 450-45-52

Курс:

42.2 грн

Товарів на сторінці
Сортування:
Показ:

iPhone 5

Якісні запчастини для iPhone 5

Власники п'ятої моделі Айфона можуть зіткнутися з тим, що замовити деталі для свого смартфона в Україні досить непросто у зв'язку з виходом нових версій. Тому у разі поломки відразу звертайтеся до FixUp. У нас є будь-які запчастини для iPhone 5, які ви можете купити за приємною ціною.

Чому можуть знадобитися нові деталі до iPhone 5?

Падіння на підлогу або іншу тверду поверхню призводять до того, що на корпусі утворюються сколи та вм'ятини, а на екрані – тріщини. Також через механічні пошкодження бувають серйозніші проблеми з дисплеєм:

  • порушується перенесення кольорів;
  • з'являються «розводи» та мерехтливі смужки;
  • відображається лише частина зображення;
  • дисплей зависає під час перегляду вмісту;
  • зникає реакція на дотик.

У подібних ситуаціях потрібні такі комплектуючі для iPhone 5, як скло та тачскрин. Якщо пошкоджено обидва елементи, змінюється весь дисплейний модуль.

Іноді згодом починають «гальмувати» деякі функції. Наприклад, перестає запускатися камера або налаштувати гучність виходить через один раз. Це свідчить про пошкодження шлейфів, які відповідають за певний функціонал.

Чи варто лагодити самим?

Якщо у вас немає досвіду в ремонті таких девайсів, є велика частка ймовірності того, що перші спроби призведуть до неприємних наслідків. По-перше, новачки часто неправильно визначають причину поломки - коли несправний зарядний пристрій, намагаються замінити роз'єм для зарядки і т. д. До того ж, встановлюючи нові деталі до iPhone 5, можна ненароком зламати інші компоненти - пошкодити сенсор або зачепити який-небудь шлейф. Внаслідок цього така самодіяльність призведе до того, що остаточна ціна за ремонт зросте.

Наші фахівці швидко проведуть діагностику та замінять несправні компоненти, використовуючи якісні запасні частини для iPhone 5.

В асортименті є як оригінальні деталі, так і високоякісні копії. Уточнити інформацію про товари можна, зателефонувавши або написавши в онлайн чат.