Каталог товарів

ua
Товарів: Сума:
0 шт 0 грн
Кошик порожній Виберіть товари

Гаряча лінія

+38(093)170-12-26

Курс:

41.4 грн

Товарів на сторінці
Сортування:
Показ:

Рамки для дисплеїв

Рамка дисплея для нового модуля

Внаслідок особливо сильних ударів та падінь з висоти, рамки кріплення дисплеїв на смартфонах не витримують навантаження. Вони лопаються або гнуться, що негативно впливає на зовнішній вигляд пристрою. Але естетика – лише півбіди. Деформована рамка кріплення дисплейного модуля унеможливлює надійне встановлення останнього: він починає відклеюватися, хитатися, а спроба «вдавити» все на місце може закінчитися тріщиною.

Ціна на рамки для дисплеїв є смішною в порівнянні з описаними незручностями. Вона майже не відбивається на загальній вартості ремонту, тому легше купити і поставити нову деталь, ніж намагатися виправити дефекти старої. Якісна рамка для кріплення дисплея з асортименту FixUp полегшить вашу роботу та порадує клієнтів. Смартфон виглядатиме новеньким завдяки одній маленькій деталі.

У нас Ви можете придбати рамку для дисплея наступних виробників:

  • Apple;
  • Samsung;
  • Sony.

Щоб зрозуміти різницю, достатньо подивитися на фото рамки для дисплеїв з каталогу та порівняти його з тим, що у Вас на руках. Відкиньте сумніви та замовляйте рамки кріплення дисплеїв через сайт або по телефону. Для СЦ та майстерень діють спеціальні умови!