Каталог товарів

ua
Товарів: Сума:
0 шт 0 грн
Кошик порожній Виберіть товари

Гаряча лінія з питань наявності

+38(093)170-12-26

Курс:

39.2 грн

Товарів на сторінці
Сортування:
Показ:

Роз'єми для телефонів

Роз'єми для смартфонів та телефонів

Коли апарат приходить із проблемою «не заряджається», будь-який професіонал відразу дивиться на роз'єм зарядки телефону. Переважно проблеми виникають через його пошкодження: неакуратне поводження користувача, робота з пристроєм, коли воно підключено до зовнішнього живлення, падіння зі столу під час синхронізації з ПК.

Вихід із положення лише один – замінити гніздо заряджання телефону. Якщо йдеться про старенький апарат від Нокіа, де РЗУ реалізований вкладишем у корпус, зробити це можна і власноруч, але коли роз'єм micro-USB, без паяльника та особливих знань не обійтися. Хоча іноді конектор змінюється разом із маленькою платою або стоїть на шлейфі, через що процес ремонту полегшується, а ціна роз'єму зарядки телефону збільшується.

Чи існують універсальні роз'єми заряджання для телефонів?

Наразі на ринку з'явилася величезна кількість телефонів від маловідомих виробників та майстри часто цікавляться гніздами зарядки, які можна встановити на будь-яку модель телефону. На жаль, подібні роз'єми зарядки доступні тільки для китайських телефонів, та й ті є в нашому асортименті в декількох варіантах. Буває таке, що роз'єм від якоїсь моделі одного виробника підходить до моделі іншого виробника, але відомостей про таку сумісність ми не маємо. У такому разі ми не можемо гарантувати збігу та відповідальності за підбір необхідного роз'єму для телефону лягає на майстра.

В асортименті магазину FixUp є великий вибір РЗУ під актуальну модель, що вийшла з обігу. Ми пропонуємо Вам купити роз'єм для мобільних телефонів у кількості, з гарним запасом на майбутні ремонти. По-перше, багато хто з них взаємозамінний, а по-друге, майстерні отримують спеціальні умови від FixUp.

Вибирайте моделі та замовляйте необхідні роз'єми заряджання для мобільних телефонів. Ви будете приємно вражені преміальною якістю виробів.