Каталог товарів

ua
Товарів: Сума:
0 шт 0 грн
Кошик порожній Виберіть товари

Гаряча лінія з питань наявності

+38(093)170-12-26

Курс:

39.2 грн

Товарів на сторінці
Сортування:
Показ:

Шлейфи для телефонів

Різного плану шлейфи для телефонів від FixUp

Шлейфи для мобільних телефонів стали справжньою конструкторською знахідкою. Вони дозволили виробникам експериментувати з форм-фактором, розвантажити основну плату від багатьох компонентів, зробити апарати більш доступними та ремонтопридатними.

Але, як і будь-яка запчастина, шлейф для телефону має певний ресурс. Із цим поняттям дуже добре знайомі власники слайдерів. Шлейфи Nokia улюблених багатьма моделями 8800, 8600 вже давно зносилися. Починаються проблеми із клавіатурою, дисплеями, динаміками. Єдиний варіант ремонту – заміна деталей.

Те ж саме можна сказати про шлейф на Samsung. Корейський виробник любить кріпити на один шлейф задній динамік, вібро, камеру. Коли один із зазначених компонентів виходить з ладу, доводиться змінювати весь телефонний шлейф. А «ніжний» шлейф для Sony Ericsson моделі W980 у свій час відбирав нервові клітини у тисяч майстрів в Україні.

Ще одна складність – відшукати та купити шлейф для телефону високої якості, щоб не думати про питання гарантійного ремонту. Але ця проблема виникає тільки якщо Ви замовляєте нові запчастини не в FixUp. Браковані та контрафактні шлейфи для мобільних телефонів швидко визначаються фахівцями та не потрапляють до асортименту. А майстерні одержують спеціальні умови. Так що вибирайте та робіть замовлення!