Каталог товарів

ua
Товарів: Сума:
0 шт 0 грн
Кошик порожній Виберіть товари

Гаряча лінія

+38 (050) 450-45-52

Курс:

42.2 грн

Товарів на сторінці
Сортування:
Показ:

Скотч для екранів

Двосторонній скотч для фіксації сенсорів та дисплеїв

Коли справа стосується ремонту, універсальний двосторонній скотч для фіксації сенсорів та дисплеїв не завжди є оптимальним рішенням. Нарізати його смугами незручно, а уникнути погано проклеєних місць не виходить, т.я. покриття фрагментарне. Виникають проблеми з кутами, що відходять, і пилом під склом у процесі експлуатації пристрою.

Усього цього можна уникнути, якщо купити двосторонній скотч для тачскринів, вирізаний під конкретну модель. Він покриває всю площу з'єднання, гарантуючи надійне склеювання з перших хвилин. Щоб скотч для дисплеїв зрівнявся за міцністю з герметиком, достатньо підігріти місця його прилягання та зафіксувати скло до остигання. Після цієї процедури відірвати його без нагріву буде неймовірно складно.

Але головне завдання – купити скотч для тачскріну високої якості. Матеріал має бути відносно тонкий, точно потрапляти у розміри деталі та забезпечувати хорошу адгезію між різними поверхнями. Весь двосторонній скотч для тачскринів в асортименті FixUp відповідає цим вимогам. Ми тримаємо лише найкращий товар, який викликає у фахівців лише приємні емоції. Вибирайте та замовляйте скотч для тачскрину під будь-яку модель.