Каталог товарів

ua
Товарів: Сума:
0 шт 0 грн
Кошик порожній Виберіть товари

Гаряча лінія з питань наявності

+38(093)170-12-26

Курс:

39.2 грн

Товарів на сторінці
Сортування:
Показ:

Вібродзвінки

Вібро для телефонів популярних моделей

Вібромотор – маленька, але незамінна частина будь-якого телефону. Він допомагає дізнатися про вхідний виклик, навіть коли апарат переведений у беззвучний режим, є одним з додаткових інструментів відгуку на введення даних, полегшуючи роботу з пристроєм. Але вібромоторчик часто виходить з ладу внаслідок замикання, попадання вологи та бруду на вал, перегріву.

Якщо це сталося, вібро для телефону потрібно замінити в умовах майстерні, адже знадобиться повне розбирання апарату, а нову деталь часто доводиться припаювати до плати. Основне питання у тому, де купити високоякісні віброзапчастини для мобільних телефонів? Шукайте потрібну модель у каталозі FixUp! Ми ретельно підібрали асортименти, щоб покрити потреби в запчастинах будь-якої майстерні.

Вібромотори для мобільних телефонів з нашого каталогу успішно використовують сервісні центри по всій Україні. Якість завжди на найвищому рівні! Деталь працює аналогічно до заводської як за термінами, так і за параметрами. Наші віброзапчастини для мобільних телефонів можна придбати зі знижкою. Якщо Ви є представником СЦ – дізнайтеся подробиці у менеджера.

У разі потреби ви можете купити вібро для телефону в наших магазинах у Києві та Дніпрі, також здійснюємо доставку товарів по Україні Новою поштою.