Каталог товарів

ua
Товарів: Сума:
0 шт 0 грн
Кошик порожній Виберіть товари

Гаряча лінія

+38(093)170-12-26

Курс:

40.2 грн

Товарів на сторінці
Сортування:
Показ:

Мікрофони

Мікрофони до мобільних телефонів

Коли співрозмовники починають Вас погано чути, скаржаться на тихий звук, скрипи та інші перешкоди під час розмови, рекомендують звернутися до ремонтної майстерні, отже, мікрофон для телефону підлягає заміні.

Краще не намагатися впоратися з проблемою самостійно, адже мікрофони для мобільних телефонів часто припаюються до плати. Крім того, вони відрізняються формою, розміром, характеристиками, а у випадку з деякими апаратами від Nokia, купити мікрофон для телефону вийде недешево, т.я. використовується цифровий пристрій. Ціна дійсно кусається, хоча чимось особливим запчастина не відрізняється.

З роботою чудово впорається будь-який кваліфікований майстер. Якщо Ви – один із них і хочете не турбуватися про якість деталей, потрібно замовляти мікрофони для мобільних телефонів у FixUp. Ми продаємо краще за прийнятні гроші. А оптові покупці одержують знижки.

Щоб купити мікрофони для телефонів у кількості, запитайте прайс у менеджера FixUp або замовте через сайт та погодьте ціну на етапі уточнення подробиць.