Каталог товарів

ua
Товарів: Сума:
0 шт 0 грн
Кошик порожній Виберіть товари

Гаряча лінія

+38(093)170-12-26

Курс:

40.2 грн

Товарів на сторінці
Сортування:
Показ:

Клавіатурні мембрани

Мембрани клавіатури до застарілих та сучасних телефонів

Залипають кнопки, деякі з них не натискаються або замість сімки друкуються два? У всьому винна клавіатурна мембрана. Це тонка, проста, але дуже важлива деталь, яка відповідає за коректність реакції клавіш. Коротке замикання в ній також може призвести до швидкого розряджання АКБ та перегріву.

Благо підкладка клавіатури в багатьох моделях змінюється окремо від декоративних накладок кнопок, а її ціна доступна навіть без знижок для оптових покупців. Клавіатурний модуль зустрічається значно рідше, переважно встановлюється на телефони складної конструкції, але замінити його так само просто, як і звичайну мембрану. Все залежить від схеми розбирання апарату.

Незалежно від того, чи потрібна Вам клавіатурна підкладка або модуль з кнопками, на новий телефон або архаїчний Сіменс – все знайдеться в каталозі FixUp. Якщо хочеться купити запчастину та забути про те, що її змінювали – вибирайте.

Якість наших деталей на найвищому рівні. Вони працюють так само довго і добре, як встановлені на заводі. Щоб купити клавіатурний модуль з нашого каталогу за ціною для сервісних центрів, потрібно просто зв'язатися з менеджером. Ви залишитеся задоволені!